Facebook výzva

Mám pocit, že náš facebook se pozvolna proměňuje na holčičí blog. Nebo blogísek? No, tak strašný to snad ještě není :-) Podle mě by to chtělo aspoň kousek testosteronu, špetku mužského pohledu. Co si o tom myslíte? Něco vám prozradím. Tihle machři spolu před pěti lety uběhli půlmaraton. Bez příprav, bez tréninku a po strašlivý kalbě. Dvacet jedna kilometrů běhu po rozpálených Budějovicích!! Wau. Tenkrát jsem to nedokázala pochopit. Jenže, je to jednoduché. Nechali se vyhecovat. Dav tleskal, lidi fandili a oni to prostě nemohli vzdát :-) Tak je pojďme vyhecovat!!! Míro a Honzo, mám tu pro vás výzvu. Aspoň jeden příspěvek. Je tu fandící tleskající dav, kterej chce aspoň jeden příspěvek!! ???
A vy můžete nahodit témata, která vás zajímají :-) Díky, Luc

EPYZODA 1: Probuzení z letargie
Honza a Míra by prý už konečně také měli začít psát na facebook zeď, vhodila Lucka rukavici na led. Každý rozumný člověk v téhle zemi přece ví©, že tyhle dva vyhecuje k aktivitě jediné - že se do toho pustí jeden z nich. Pak se ovšem může utrhnout lavina. Ti dva introverti ale také mohli uzavřít tajnou úmluvu, že se nenechají vyprovokovat. Možná v sobě mají nějaký vnitřní BLOG...
Autorka téhle výzvy také měla zvážit riziko, že by se na naši dosud neposkvrněnou stránku mohly nastěhovat takové ty zlé škodící trpasličí bytosti (ví přece, u jakých témat Honza s Mírou vždy skončí). A co další rizika? Jejich Míra okamžitého opuštění facebookové stránky je vysoká a intenzita vlastních příspěvků a komentů alarmující. Jeden z nich dosud tvrdošíjně odmítá nainstalovat si facebook do mobilu.
Skutečným důvodem, proč ale setrváváme v téhle pasivitě, je FAKT, že to Lucka píše skvěle. Možná jí to neříkáme příliš často, tak to tímto napravujeme. Vážíme si toho, že před touto činností nikdy nePRCHALa a že jede v režimu 0% budget, 100 % upřímnost.
Líbí se nám její nápady. Blog k nám sedí daleko víc než selfíčka a „Čau lidi, dáváme si zrovna na benzínce bagetu all inclusive a jedeme za vámi. Čekujte náš nový singl a podpořte ho v hitparádě.“ To nejsme my. (Asi bych teď tím pádem neměl prozrazovat, že Lucka před časem zakoupila do kapely selfie tyč... Zpět, nic jste neslyšeli. Ta věc stejně zůstala zavřená v šuplíku.)
Tak ještě jednou. Lucka to píše skvěle. Moc dobře víme, že kdyby nás zhodnotil marketingový audit, měl by 87 připomínek a asi by jen nechápavě kroutil hlavou. Vidíte, a přesto máme vás, nejvěrnější fanouškovskou rodinu, která nás vždycky bezvýhradně podpoří. Vážíme si toho a máme vás rádi.
Takže, kdo si stejně jako já myslí, že Lucka skvěle spravuje kapelní stránky, ať dá MÉMU příspěvku like. (pozor, to je manipulace!)
Míra (ten, co nemá facebook v mobilu)

Naše facebook stránka

Galerie

Epydemye fotogalerie Epydemye fotogalerie