24.
05.
PRAHA, koncert na lodi Florentina, hosté kapely Crossband (18:00 nalodění), předprodej od 21.3.
25.
05.
KOLÍN, Toyota Beat Festival, Kmochův ostrov (16:10)
25.
05.
VELKÉ OPATOVICE, festival Asi tak (21:00)
27.
05.
PRAHA, Letní scéna Vyšehradu, festival Vyšehraní, večer věnovaný Miladě Horákové, (18:00)
31.
05.
OSTRAVA, Loděnice Děhylov (20:00)
01.
06.
KALIŠTĚ U HUMPOLCE, festival Folkaliště (22:35)
01.
06.
VYSOKÝ CHLUMEC, Toulava fest (16:00)
07.
06.
PRAHA, Noc kostelů, Komunitní centrum Matky Terezy (20:45)
08.
06.
VĚŽNICE U POLNÉ, koncerty u jezu (22:30)
08.
06.
NOVÉ PODLESÍ U PŘÍBRAMI, festival Kahan Jana Balady, lesní divadlo Na Skalce (16:00)
09.
06.
MNÍŠEK POD BRDY, Mníšecké kulturní léto, na Skalce (16:00)
15.
06.
OSEK U DUCHCOVA, Osecká kytara (15:00)
15.
06.
VESELÍ NAD LUŽNICÍ, Veselská pískovna, festival Zrnka písku (21:00)
20.
06.
LIBEREC, venkovní scéna Lidových sadů (19:30)
21.
06.
HOLICE u Pardubic, Holice se baví, (19:30)
22.
06.
ČERVENÁ VODA, Putování za písničkou, rozhledna Křížová hora (20:30)
28.
06.
ŘEVNICE, festival Porta, lesní divadlo Řevnice (22:00)
29.
06.
OSLAVANY, Hříšné folkové léto (22:00)
30.
06.
HRAD TOČNÍK, nádvoří/za deště Konírna, dvojkoncert s baskickou skupinou Korrontzi (20:00)
12.
07.
NOVÝ JIČÍN, Festival pod kaštany (20:00)
13.
07.
HRADEC KRÁLOVÉ, Restaurace U Letců, hosté skupiny Antikvartet (19:30)
16.
07.
BRNO, Folkové léto Řečkovice (19:30)
19.
07.
KRUCEMBURK, kemp Moře, festival Hrošení na Řece (20:20)
21.
07.
LOMEC u Vodňan, poutní místo, tradiční benefiční koncert (17:00)
27.
07.
ŽIREČ u Dvora Králové, zámecký park, Svatoanenské zahradní slavnosti (13:45)
27.
07.
STAŇKOV u Třeboně, kemp, festival Na břehu (20:00)
31.
07.
ZÁLUŽÍ u Stoda, hráz Dvorského rybníka (18:30)
02.
08.
STRADOV u Ústí nad Labem, tradiční samostatný koncert U Dostrašilů (19:00)
03.
08.
BUDYNĚ NAD OHŘÍ, festival Budyňský poutník (21:30)
05.
08.
TELČ, Prázdniny v Telči, nádvoří zámku, s Marien (19:30)
09.
08.
JINDŘICHOVICE pod Smrkem, zřícenina kostela sv. Jakuba, Jindřichovické dny (20:00)
10.
08.
HLINSKO, Hlinecký folkový špekáček (14:10)
10.
08.
KUTNÁ HORA, Kutnohorská kocábka (21:00)
16.
08.
VLADISLAV, festival Vandrobraní (22:00)
17.
08.
DOLNÍ ÚJEZD U LITOMYŠLE, Újezdské babí léto (20:00)
18.
08.
VOLARY, Volarské slavnosti dřeva (10:00)
https://www.high-endrolex.com/49 30% off with codeonline saled-brand phone casesbest phone caseshein phone caseswhy not try these out